MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 8906112
nr 890 6112
Schatull
2 st, Japan, höjd: 17- 28
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:18:16
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
450 kr